Híres szerelmesek. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 336 p. Második kiadás. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé viseltes borítóval.