Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Sajtó alá rendezte: Erdő... https://www.darabanth.com/de/432-Fernauktion/432.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000037/Arany-Janos-balladai-Zichy-Mihaly-rajzaival-Sajto-ala-rendezte-Erdos-Magda-Bp-1959-Magy~II2743416
2743416
17601
432
Beschreibung: Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Sajtó alá rendezte: ErdÅ‘s Magda. Bp., 1959, Magyar Helikon. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borÃtóval, az elülsÅ‘ szennylapon kisebb szakadással, az eredeti illusztrált papÃrborÃtó elülsÅ‘ része a könyvben.
: tg