Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Sajtó alá rendezte: Erdős Magda. Bp., 1959, Magyar Helikon. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval, az elülső szennylapon kisebb szakadással, az eredeti illusztrált papírborító elülső része a könyvben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg