Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett po... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5000008/Poema-Artistic-Cluj-Napoca-Kolozsvar-Vadasz-kutyajaval-festett-porcelan-jelzett-apro-ko~II2506124
2506124
11659
431
Beschreibung: Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
: karap_norbert