Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2770675
12436
431
Sculptures, statuettes, plaques
Drasche Porcelángyár: Nő galambbal. Porcelán talapzat, ismeretlen anyag. jelzett. Kis kopásokkal, mázhibákkal. m:32,5 cm 2770832
12437
431
Faragott fa elefánt, m: 11 cm
2772410
12438
431
Jelzés nélkül: Király. Bronz fali dísz. 18 cm 2772405
12439
431
80000
Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzet 2771451
12440
431
GY jelzéssel: Juhász. Fa szobor, faragott 28 cm 2771554
12441
431
36000
Testépítő. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül, névtáblával 33 cm
2771565
12442
431
Jelzés nélkül: Curlingező. Bronzírozott spiáter. Fa alapon. 27 cm
2771448
12443
431
SZJ jelzéssel: Juhász. Fa szobor, faragott 28 cm 2768567
12444
431
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Lord Rothermere 1928, bronz, jelzett, márvány talapzaton, patina, m: 15 cm 2774479
12445
431
120000
1862-ben Pompeiben felfedezett, ma nápolyi múzeumban őrzött eredeti példányról készült 19. századi másolat: Nárcisz. Öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 27 cm (Gyűjtői darab!) 2767413
12446
431
Keleti mahagóni papnő, faragott fa, hibátlan, m: 44 cm
2766559
12447
431
Indiai istennő ébenfa faragott szobor. 40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF