Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 140

Drasche Porcelángyár: Nő galambbal. Porcelán talapzat, ismeretlen anyag. jelzett. Kis kopásokkal, mázhibákkal. m:32,5 cm
12436.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
9

Faragott fa elefánt, m: 11 cm
12437.

Faragott fa elefánt, m: 11 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Király. Bronz fali dísz. 18 cm
12438.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
9

Bakonyi Sándor (1892-1937): Art deco táncos. Bronz márvány alapon 32 cm jelzet
12439.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

GY jelzéssel: Juhász. Fa szobor, faragott 28 cm
12440.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Testépítő. Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzés nélkül, névtáblával 33 cm
12441.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Jelzés nélkül: Curlingező. Bronzírozott spiáter. Fa alapon. 27 cm
12442.

Rufpreis:
5 000 HUF

SZJ jelzéssel: Juhász. Fa szobor, faragott 28 cm
12443.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Lord Rothermere 1928, bronz, jelzett, márvány talapzaton, patina, m: 15 cm
12444.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

1862-ben Pompeiben felfedezett, ma nápolyi múzeumban őrzött eredeti példányról készült 19. századi másolat: Nárcisz. Öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 27 cm (Gyűjtői darab!)
12445.

Gelöscht

Keleti mahagóni papnő, faragott fa, hibátlan, m: 44 cm
12446.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Indiai istennő ébenfa faragott szobor. 40 cm
12447.

Rufpreis:
8 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF