Gelöscht
12445.
Beendet 431. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD
1862-ben Pompeiben felfedezett, ma nápolyi múzeumban őrzött eredeti példányról készült 19. századi másolat: Nárcisz. Öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 27 cm (Gyűjtői darab!)