Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2651669
12376
431
40000
Sculptures, statuettes, plaques
2735756
12377
431
30000
2755346
12378
431
11000
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm
2755260
12379
431
15000
Makonde afrikai törzs által faragott ébenfa figura, hibátlan, m:69cm
2750932
12380
431
Prekolumbián maja stílusú szobor, égetett agyag, kopásokkal, apró lepattanásokkal, m: 20 cm
2500221
12381
431
2755328
12382
431
50000
Jelzés nélkül: Borzoi orosz agár. Ezüstözött ón, fa talapzaton, korának megfelelő kopásokkal, feltehetően német, 1910-20 körül. m: 40cm, h: 53 cm 2602141
12383
431
Afrikai harcos figura, faragott fa, m:27cm
2750694
12384
431
Charles Valton (18551-1918): Vadászkutya. Patinázott ón. Jelzett: C. Valton. M: 120,5cm, h: 30 cm. Farka sérült, letört! 2602140
12385
431
Afrikai faragott fa fali maszk, h: 37cm
2602144
12386
431
Afrikai faragott fa női akt, m:33cm 2679458
12387
431
3800
Vagány figura. Bronz. Jelzés nélkül. 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF