Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 140

12376.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12377.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm
12378.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Makonde afrikai törzs által faragott ébenfa figura, hibátlan, m:69cm
12379.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Prekolumbián maja stílusú szobor, égetett agyag, kopásokkal, apró lepattanásokkal, m: 20 cm
12380.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12381.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Borzoi orosz agár. Ezüstözött ón, fa talapzaton, korának megfelelő kopásokkal, feltehetően német, 1910-20 körül. m: 40cm, h: 53 cm
12382.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Afrikai harcos figura, faragott fa, m:27cm
12383.

Rufpreis:
4 000 HUF

Charles Valton (18551-1918): Vadászkutya. Patinázott ón. Jelzett: C. Valton. M: 120,5cm, h: 30 cm. Farka sérült, letört!
12384.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Afrikai faragott fa fali maszk, h: 37cm
12385.

Rufpreis:
3 000 HUF

Afrikai faragott fa női akt, m:33cm
12386.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vagány figura. Bronz. Jelzés nélkül. 13 cm
12387.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF