12378.
Beendet 431. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm