Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2446847
12953
431
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 28 cm
2619089
12954
431
Flea Market
Art Deco jellegű asztali lámpa, új vezetékkel, működik, festett tejüveg búrával, enyhén kopott, m:32cm 2627699
12955
431
Flea Market
2687013
12956
431
28000
Flea Market
Antikolt design asztali lámpa, működik, szép állapotban, m: 41 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
2446849
12957
431
6500
Flea Market
Nagy méretű réz falikar, üveg burával. m: 32 cm
2446850
12958
431
6500
Flea Market
2514686
12959
431
9500
Flea Market
Design asztali lámpa, kerámia alj, üveg búra, működik. m: 31 cm
2745113
12960
431
Flea Market
Régi, vászon hímzett népi viselet 2746665
12962
431
Flea Market
cca 1900-1910 össz. 2 db alpakka üvegbetét nélküli pohártartó kehely: Zombor, Vadászkürt kávéház, Szandrik, jelzett. m: 13 cm és Szeged, Központi Szálloda, Hacker, jelzett, m: 15 cm, mindkettő kopásnyomokkal 2746659
12963
431
Flea Market
Jelzés nélkül: Lovagi torna. Domborított réz falitányér, kopott, d: 30 cm
2647644
12964
431
Flea Market
Design műbőr táska, enyhe kopásokkal, 19x21cm 2698655
12965
431
Flea Market
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF