Flohmarkt Zahl der Lose: 1026
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2713952
12929
431
Flea Market
Régi kávé reklám plakát reprintje keretben 40x60 cm
2713953
12930
431
Flea Market
2747607
12931
431
3800
Flea Market
2747636
12932
431
4800
Flea Market
2575697
12933
431
Flea Market
4db ón tálka, 3 darabban fajansz betét, kopott, jelzett, d:10-24cm 2599603
12934
431
Flea Market
Kínai lakk váza, kopott, m:17,5cm 2516267
12935
431
Flea Market
Távol-keleti díszítésű modern legyező, fa, papír, kihajtva: 57 cm, h: 33 cm.
2539237
12936
431
Flea Market
Berndorf gyufatartó, ezüstözött alpakka, kopott, jelzett, m:11cm
2575706
12937
431
2200
Flea Market
2 db keleti faragott fali kép, sérült, 27x21cm
2440509
12938
431
Flea Market
WMF nikkelezett fém tálca, XX. sz. első fele, kopásokkal, 34,5x26 cm 2747502
12939
431
Flea Market
Sárkányos, koponyás füstölő, műgyanta, h: 33 cm
2704429
12940
431
4600
Flea Market
ETRO Milánó bőröv, h: 100 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF