Flohmarkt

Zahl der Lose: 1026

Régi kávé reklám plakát reprintje keretben 40x60 cm
12929.

Rufpreis:
2 400 HUF

12930.

Rufpreis:
2 400 HUF

12931.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12932.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

4db ón tálka, 3 darabban fajansz betét, kopott, jelzett, d:10-24cm
12933.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai lakk váza, kopott, m:17,5cm
12934.

Rufpreis:
1 600 HUF

Távol-keleti díszítésű modern legyező, fa, papír, kihajtva: 57 cm, h: 33 cm.
12935.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berndorf gyufatartó, ezüstözött alpakka, kopott, jelzett, m:11cm
12936.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db keleti faragott fali kép, sérült, 27x21cm
12937.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

WMF nikkelezett fém tálca, XX. sz. első fele, kopásokkal, 34,5x26 cm
12938.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sárkányos, koponyás füstölő, műgyanta, h: 33 cm
12939.

Rufpreis:
4 000 HUF

ETRO Milánó bőröv, h: 100 cm
12940.

ETRO Milánó bőröv, h: 100 cm

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF