Lestyán jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Olaj, vászon... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~5000003/Lestyan-jelzessel-I-vilaghaborus-katona-portreja-1916-Olaj-vaszon-Korabeli-kisse-ser~II2771329
2771329
10585
431
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Lestyán jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Olaj, vászon. Korabeli, kissé sérült fakeretben. 65x50 cm
: pk