Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült faker... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~5000003/Jelzes-nelkul-Vitorlasok-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben-65x80-cm~II2755287
2755287
10906
431
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
14 000 HUF 37,94 EUR , 43,75 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 65x80 cm
: pk