Canotti jelzéssel: Velencei gondolák. Olaj, falemez. Dekoratív fakeret... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~5000003/Canotti-jelzessel-Velencei-gondolak-Olaj-falemez-Dekorativ-fakeretben-54C39742-cm~II2768787
2768787
10651
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Canotti jelzéssel: Velencei gondolák. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 54×42 cm
: pk