Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 584
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2751290
10204
431
Kallus László (1924-1998): Írók árulják - könyveiket (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 21x29,5 cm 2751275
10205
431
Kallus László (1924-1998): Szent Antall, segíts! (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
2593643
10206
431
Kántor Antal (?-?), 1923-24-ben Nagybányán tanult: Portré, 1923. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) hagyatéka. Foltos. Üvegezett fakeretben. 16,5x8,5 cm 2774401
10207
431
30000
Kapcsa János (1940-2011): Táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 53×80 cm
2749215
10208
431
4200
Kádas István (1941-): Noé bárkája, 1981. Litográfia, papír, jelzett, számozott (16/100), AP nyomat. Paszpartuban. 28×39,5 cm 2771718
10209
431
Kádas István (1941-): Férfi és nő (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fakeretben, 25×15,5 cm 2772999
10210
431
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 12x20 cm 2727852
10211
431
38000
Kádár János Miklós (1939-): Bolondok szigete. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed 2727867
10212
431
40000
Kádár János Miklós (1939-): Ősszel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×70 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed 2773727
10213
431
44000
Kádár János Miklós (1939-): Itt az ősz. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm 2768175
10214
431
Joseph Kádár (1936-2019): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19x22 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Abstract composition. Serigraphy on paper, signed. EA artist's proof. 19x22 cm 2750106
10215
431
Joseph Kádár/Kádár József (L K'dar) (1936-2019): L'Horizontalisme, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (42/100). Hátoldalán a művész bélyegzőjével.. 43x41,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF