Kádas István (1941-): Férfi és nő (olvashatatlan címmel). Rézkarc, pap... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Kadas-Istvan-1941-Ferfi-es-no-olvashatatlan-cimmel-Rezkarc-papir-jelzett-szamozot~II2771718
2771718
10209
431
Beschreibung: Kádas István (1941-): Férfi és nő (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fakeretben, 25×15,5 cm
: pk