Szilvásy Margit (1898 -1977): Vörös tető házak. Akvarell, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Szilvasy-Margit-1898-1977-Voros-teto-hazak-Akvarell-papir-jelzett-paszpartuban-28-5C397~II2692679
2692679
10505
431
Beschreibung: Szilvásy Margit (1898 -1977): Vörös tető házak. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×37,5 cm