Meissner, Franz: Trabant. Hogyan tovább? Ford.: Dr. Buna Béla. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
Vigh Bertalan: A villamosság alaptörvényei. Bp., é.n., Szent István-Társulat. 5. bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
Kézikönyv J. Hauff & Co. fotocikkeinek használatához. Nagyvárad, é.n. (cca 1910), Sonnenfeld Adolf Grafikai Műintézete, 128 p. Második kiadás. Egészoldalas képtáblákkal (közte kihajható, színes is). Kiadói papírkötés, Hatschek és Farkas bélyegzőkkel.