Turjányi Papp Melinda: A budavári lakónegyed. Die Altstadt Buda. The Old Town of Buda. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Brian Johnson Barker: South Africa. The Beautiful. Editor: Peter Borchert. Cape Town,1991,Struik. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
Cristina Gambaro: Skót kastélyok. A világ legszebb helyei. Ford.: Szabó Réka. Bp., 2004, Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Ésszel járom be a Földet! (Utazás a világ körül A Földgömb folyóiratban 1999-2002 között megjelent cikkek segítségével). Szerk.: Farkas Péter. H.n., é.n., PFP Bt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.