Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Bp.,1943, Danubia. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~4000006/Pukanszky-Bela-Erdelyi-szaszok-es-magyarok-Bp-1943-Danubia-Kiadoi-felvaszon-kotes-ko~II2774752
2774752
15179
431
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Bp.,1943, Danubia. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen és az elülső táblán sérüléssel.
: hsz