15199.
Beendet 431. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Panoráma: Magyarország Írásban és Képben (11., 14. köt.): Budapest - Veszprém - Bakony, Budapest - Somogy - Zala. Bp.,1959-1961, Panoráma. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, az egyik kötése sérült.