15134.
Beendet 431. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
1937 Fővárosi évkönyv az 1937. évre. Bp., 1937., Székesfővárosi Házinyomdája, LVIII+435 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, a gerincen könyvtári címkével.