Márki Sándor: Magyar Pantheon Pozsony, 1884. Stampel. Kopott félvászon... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Bucher/Bucher-Geschichte~4000010/Marki-Sandor-Magyar-Pantheon-Pozsony-1884-Stampel-Kopott-felvaszon-kotesben~II2766789
2766789
15613
431
Books: History
Beschreibung: Márki Sándor: Magyar Pantheon Pozsony, 1884. Stampel. Kopott félvászon kötésben
: hsz