Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

[Kolinovics Gábor (1698-1770)] Gabrielis Kolinovics: Nova Ungariae periodus, anno primo gynaecocratiae austriacae inchoata, sive comitiorum generalium, quibus defuncto Carolo VI. austriacorum Caesarum, ultimo ejus primogenita filia Maria Theresia, in reginam Ungariae Posonii 1741. Buda, 1790, Typis Regiae Universitatis, (24)+680 p. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kisebb ázásnyomokkal, a címkép hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg