1960 Vendéglátás. 1-12. + Jubileumi különszám. Félvászon-kötésben, kop... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~4000014/1960-Vendeglatas-1-12-plus-Jubileumi-kulonszam-Felvaszon-kotesben-kopott-foltos-borito~II2743354
2743354
17068
431
Books: Gastronomy and Gardening
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: 1960 Vendéglátás. 1-12. + Jubileumi különszám. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
: tg