László Gyula: Medgyessy Ferenc. A katalógust és az irodalomjegyzéket ö... https://www.darabanth.com/de/431-Fernauktion/431.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~4000012/Laszlo-Gyula-Medgyessy-Ferenc-A-katalogust-es-az-irodalomjegyzeket-osszeall-Sz-Kurti-Ka~II2772728
2772728
16693
431
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Beschreibung: László Gyula: Medgyessy Ferenc. A katalógust és az irodalomjegyzéket összeáll.: Sz. Kürti Katalin. Bp.,1981,KépzÅ‘művészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.+László Gyula: 50 rajz a honfoglalókról. Bp., 1986, Móra. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papÃrkötés.
: tg