31190.
Beendet 430. Fernauktion
Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas aranyozott Al emlékérem (45mm) T:1- kissé kopott aranyozás, kis ph