Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Numismatik/Ungarische-Arztliche-Medaillen-und-Plaketten~2000020/Asszonyi-Tamas-1942-DN-Kabay-Janos-gyogyszeresz-1896-1936-Magyar-Gyogyszereszeti-Tarsas~II2616779
2616779
31117
430
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Beschreibung: Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért" kétoldalas bronz emlékérem (77mm) T:1- patina, kis ph /
Hungary ND "János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, small edge error