Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 91

Románia 1964. "A szocialista verseny vezetője" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1-,2 Romania ~1964. "Fruntas in Intrecerea Socialista" gilt, enamelled decoration C:AU,XF
32644.

Rufpreis:
2 000 HUF

Románia DN "FAR (Federatia Aeronautica Romana - Romániai Repülő Szövetség)" részben zománcozott jelvény (29x26mm) T:1-
32645.

Rufpreis:
3 000 HUF

Románia 10xklf jelvénytétel, közte DN "Hargita megye" aranyozott, zománcozott fém jelvény + 1977. "Függetlenségi háború 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-2- közte sérült Romania 10xdiff badge lot, within ND "Judetul Harghita" gilt, enamelled metal badge + 1977. "100th anniversary of the War of Independence" gilt, enamelled metal badge C:UNC-VF within damaged
32646.

Rufpreis:
3 000 HUF

Svájc 1929. "Augusztus 1. 1929" fém jelvény. Szign.: Franz Wanger (35x27mm) T:2 Switzerland 1929. "1. August - 1 Aout - 1 Agosto 1929" metal badge. Sign.: Franz Wanger (35x27mm) C:XF
32647.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szovjetunió ~1990. "A 12. ötéves terv alatt végzett munkáért" Al jelvény kitöltetlen igazolvánnyal T:1 Soviet Union ~1990. "For Communist Labor during 12th Five-Year Plan" Al badge with unfilled document C:UNC
32648.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szovjetunió DN "Hős Anya" aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátoldalán gravírozott "71961" sorszámmal és "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel T:2 Soviet Union ND "Mother Heroine" gilt enamelled medallion with engraved "71961" serial number and "Monetniy Dvor" maker's mark on the backside C:XF
32649.

Rufpreis:
2 000 HUF
45

2xklf külföldi fém cserkészjelvény T:2,2-
32650.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

4db-os szovjet, jugoszláv, bolgár és román kitüntetés, kitüntető jelvény tétel, ritkábban előforduló darabok, mind csavaros hátlappal T:1,1-
32651.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Vegyes 5db-os jelvény és kitűző tétel, közte Nemzeti Egység Pártja zománcozott gomblyukjelvény, Cserkész és részben zománcozott, a Német Harmadik Birodalom címerét ábrázoló bronz kitűző T:1-,2 egyiken patina
32652.

Rufpreis:
10 000 HUF

5db klf szocialista jelvény, közte "Toborzó 1947 IV. kerület" zománcozott bronz jelvény, "Lenin" zománcozott bronz jelvény (23x17mm) T:2,2-
32653.

Rufpreis:
2 000 HUF

10db vegyes magyar és külföldi jelvény szocialista és modern jelvény, közte "MKP" zománcozott Br jelvény, zsidó jelvények, katonai gomb T:2,2-
32654.

Rufpreis:
2 000 HUF

10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte "Munkásőr" festett bronz jelvény, "CFC" zománcozott bronz gomblyukjelvény (2x) T:2-3 jelentős zománchibák és patina is
32655.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF