Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 91

~1970-1980. "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (7x) T:1-,2
32620.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés, eredeti tokban, többségében miniatűrrel (12x) + "Szocialista Brigád" kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (9x) T:1-,2
32621.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "MÁV Pro Ferrovia" egyoldalas zománcozott fém plakett tokban (105x90mm) T:1-
32622.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
32623.

Rufpreis:
2 000 HUF

1984. "Széchenyi István Gimnázium Budapest 1984" zománcozott fém iskolajelvény (38x23mm) T:1
32624.

Rufpreis:
1 400 HUF

32625.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1 NMK 601.
32626.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1989. Cu cserkészkalap jelvény (28x23,5mm) T:1-
32627.

Rufpreis:
800 HUF

~1990. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" ezüstözött bronz kitüntetés fül és szalag nélkül, miniatűrrel, dísztokban, hátoldalán "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel, nem publikált, ritka adományozási forma T:1- patina NMK 749
32628.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.
32629.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

32630.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

32631.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF