Franck Kávé-Pótlék - mappa, szecessziós mappa, nagyméretű reklám grafikával, kissé kopott egészvászon-mappa, az egyik tábla belsején a papíron szakadással, 30x22 cm
1936-1944 5 db különféle zsebnaptár, határidőnapló (Horváth és Herczenik Első Budapesti Armaturaüzem, Belvárosi Takarékpénztár Rt., Paulik György szerszámgyára, stb.), bejegyzésekkel
1911 Preis-Courant der Stahlwaren-Grosshandlung P. Küll, Wien / Bécs, P. Küll acéláru-nagykereskedésének árjegyzéke, katalógusa (kések, bicskák, ollók, evőeszközök, kerti szerszámok, stb.) Wien, 1911, Gottlieb Gistel & Cie., VIII+198 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált, német nyelven. Tűzött papírkötés, borító nélkül, kissé sérült címlappal.
cca 1950-1970 9 db '50-es, '60-as évekbeli (oldtimer) automobilokat bemutató, képes prospektus és reklámkiadvány, angol, francia és német nyelvűek, vegyes méretben és állapotban
1888-ban megjelent reklámok, hirdetések, 30 oldal az Ország Világ-ból, részben illusztrált, lapok széle helyenként kissé szakadt, részben kissé foltos. 39x28,5 cm