3 db art deco csokoládé vagy egyéb édesség csomagolás terve, 1920-as évek. Ceruza, akvarell, papír, jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikája, egy kartonra kasírozva, kissé sérült, 23x19 cm.
Budapesti Kréta, Vegyészetigyár Rt. árjegyzéke. Studium Budapester Kreide, Chem. Fabrik und Handels Actiengesellschaft. Preisliste Prix-Courant Price-List. Összeáll.: Preischa G. Gusztáv. Bp., Rigler József Ede. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Haránt alakú zsinórfűzött papírkötés, a gerincen kis szakadással.
Chemol - Mit akar festeni? Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Kihajtható reklám prospektus terv, többek közt autófényezésre használatos festékekre. Hátsó lapon negatív elbírálást jelentő "Nem kérjük (...)" ceruzás felirattal. 1960 körül. 20,5x29,5 cm.
Tresfarin keményítő és cukormentes dibaetikus kenyér, Tres Bp., v. gr. Tisza István u.7. Reklám terv. Tempera, tus, kollázs, papír. Jelzés nélkül. 1930-40 körül. Lap felső része kissé foltos. Lapméret: 14x15 cm.