cca 1936 Magyar történelmi pillanatképek, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma, 3. sz. füzet. Teljes, minden kép beragasztva! A borítón Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikájával. Nemzetiszínű zsinórral fűzött kiadói papírkötés, kissé sérült.