1912 Alfay Zoltán (szerk.): Világposta kalauz. Bp., 1912, Magyar Könyvnyomda és Kiadóvállalat Rt. Sok korabeli reklámmal. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos és kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.