cca 1800 Vinc. Debonis, Giuseppe Canacci: Prospetto delle delizie e vantaggi della pace. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé sérült, 42x31 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben,