Nagy Imola (1976-): Manökenek. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán auto... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Nagy-Imola-1976-Manokenek-Akril-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-80x60-cm~II2760256
2760256
10231
430
120000
Rufpreis:
120 000 HUF 325,20 EUR , 375,00 USD
Beschreibung: Nagy Imola (1976-): Manökenek. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x60 cm
: nagy_andras