Élesdy István (1912-1987): Lovak az istállóban. Akvarell, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Elesdy-Istvan-1912-1987-Lovak-az-istalloban-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben~II2762916
2762916
10066
430
Rufpreis:
10 000 HUF 27,10 EUR , 31,25 USD
Beschreibung: Élesdy István (1912-1987): Lovak az istállóban. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Foltos paszpartuval. 27,5x44 cm
: pk