Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): papucskészítők. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával: "Magyar Művészetben" reprodukálva. Lapszéle lyukasztott. 30×23 cm