cca 1875 Erzsébet királyné, keményhátú fotó Franz Schrotzberg (1811-1889 ) festménye után, fényképezte Hanfstaengl, kissé foltos, karton jobb alsó sarkában sérült / Cabinet photo of Sissy 15.5 × 11 cm
cca 1910 2db fotó, ifj. Kézdi-Kovács László, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus fia, fotólap, 9x14 és keményhátú vintage fotó (visit portrait), 10,5x6,5 cm
1911 Szombathely, Dr. Laky Kristóf (1841 - 1920) cs. és kir. kamarás, kir. curiai biró, a szombathelyi kir. törvényszék elnökének dedikált portréfotója, keményhátú fotó, Knebel Jenő szombathelyi műterméből, körbevágott, a sarkán sérülésnyommal, 16x8 cm
Illyés Gyula, Kozmutza Flóra, Keresztury Dezső, Illés Endre további két beazonosítandó személy társaságában, 1982, az alkalom feltehetően Illyés 80. születésnapja, háttérben feltehetően Patkó Károly 1930 körüli, a római iskolás korszakából származó festményével, hátoldalán pecséttel jelzett vintage fotó (Foto Ruzs Molnár), 13x18 cm
1944 Habsburg József főherceg egyenruhában Szálasi Ferenc eskütételén, hátoldalán feliratozott MFI fotó, megjelent a Képes Vasárnap nov. 7. számában. 18x13 cm