Foto Zahl der Lose: 432
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2760351
12976
430
Photo
1930 Dunapentele / Dunaújváros, életképek, 22 db albumlapra ragasztott fotó, közte hajómalom, 4,5×6,5 cm / 22 photos on cardboard, 2 ship mill photos 2732912
12977
430
Photo
cca 1930-1940 Debreceni részletek, 3 db albumlapra ragasztott fotó, 6×9 és 12×13 cm 2760518
12978
430
220000
Photo
1897 Székely vasutak - Csíkszereda-Gyimes határszéli vonal, 43 db fénynyomatot tartalmazó album, feliratozva, 18×24 cm-es képekkel, lapméret: 25,5×33,5 cm, vászon mappában, gerincnél szakadt, lapok jó állapotban
2734497
12979
430
Photo
cca 1900 Velence Chiesa Della Salute. Fotónyomat üvegezett keretben 18x23 cm
2592463
12980
430
Photo
cca 1900 Besztercebánya, mezőgazdasági köztes használatok, kartonra kasírozott fotó, Klösz Budapesten sérült karton, 36,5×48 cm
2740355
12981
430
Photo
cca 1890-1900 Monte Carlo (Monaco), 3 db nagyméretű panoráma, vintage fotók egy kartonra kasírozva, egyiken G. J. phot. jelzéssel, fotók kopásnyomokkal, karton kissé foltos és kissé sérült, fotóméret: 21×27 cm
2719962
12982
430
Photo
1904 Épülő vasúti híd, Nagyberezna,Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára, kartonra ragasztott fotó, karton sérült, fotón lyukasztás, 23×29 cm
2719000
12983
430
Photo
cca 1930 Gyulafehérvár, a székesegyház részletei, 3 db fotó, hátoldalon feliratozva, 23,5×17,5 cm
2041039
12984
430
11000
Photo
cca 1930 Krasznahorkaváralja (Felvidék), nagyméretű fotó, 18x24 cm / Krásnohorské Podhradie (Slovakia), large-size vintage photo
2764055
12985
430
Photo
cca 1940 Petrás István (1904-1980): A nyírbátori református templom belsőjének 3 db fotója, a hátoldalakon feliratozva, bélyegzéssel: "Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala", foto: MFI, 24x17 cm
2041037
12986
430
11000
Photo
2708665
12987
430
Photo
cca 1930 Komlóskeresztes, templom, hátoldalon feliratozott fotó (Petrás), 23,5×17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF