Foto

Zahl der Lose: 432

1930 Dunapentele / Dunaújváros, életképek, 22 db albumlapra ragasztott fotó, közte hajómalom, 4,5×6,5 cm / 22 photos on cardboard, 2 ship mill photos
12976.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1930-1940 Debreceni részletek, 3 db albumlapra ragasztott fotó, 6×9 és 12×13 cm
12977.

Rufpreis:
1 800 HUF

1897 Székely vasutak - Csíkszereda-Gyimes határszéli vonal, 43 db fénynyomatot tartalmazó album, feliratozva, 18×24 cm-es képekkel, lapméret: 25,5×33,5 cm, vászon mappában, gerincnél szakadt, lapok jó állapotban
12978.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

cca 1900 Velence Chiesa Della Salute. Fotónyomat üvegezett keretben 18x23 cm
12979.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Besztercebánya, mezőgazdasági köztes használatok, kartonra kasírozott fotó, Klösz Budapesten sérült karton, 36,5×48 cm
12980.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1890-1900 Monte Carlo (Monaco), 3 db nagyméretű panoráma, vintage fotók egy kartonra kasírozva, egyiken G. J. phot. jelzéssel, fotók kopásnyomokkal, karton kissé foltos és kissé sérült, fotóméret: 21×27 cm
12981.

Rufpreis:
4 000 HUF

1904 Épülő vasúti híd, Nagyberezna,Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára, kartonra ragasztott fotó, karton sérült, fotón lyukasztás, 23×29 cm
12982.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1930 Gyulafehérvár, a székesegyház részletei, 3 db fotó, hátoldalon feliratozva, 23,5×17,5 cm
12983.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Krasznahorkaváralja (Felvidék), nagyméretű fotó, 18x24 cm / Krásnohorské Podhradie (Slovakia), large-size vintage photo
12984.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1940 Petrás István (1904-1980): A nyírbátori református templom belsőjének 3 db fotója, a hátoldalakon feliratozva, bélyegzéssel: "Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala", foto: MFI, 24x17 cm
12985.

Rufpreis:
6 000 HUF

12986.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1930 Komlóskeresztes, templom, hátoldalon feliratozott fotó (Petrás), 23,5×17,5 cm
12987.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF