Foto

Zahl der Lose: 432

cca 1965 Trolibuszok Budapesten, a Kossuth téren, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 2 db mai nagyítás, 17,7x24 cm
12939.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Erzsébet-híd budai hídfője, 1930. Zettl Lajos (?-?) felvétele. Vintage fotó, sérült. Jelzett, feliratozott és datált a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 23×17,5 cm
12940.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Úri utca 26., pecséttel jelzett fotó, felülete kissé sérült, 24×18 cm
12941.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1936 Függetlenség hírlap irodájának fotója, Foto Kozelka, a hátoldalon feliratozva, 18x24 cm
12942.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1960 Budapest, élet az utcán, jelzetlen fotó, felületén törésnyomok, 24×29 cm
12943.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Vár, pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm
12944.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960 Budapest, kilátás az Erzsébet hídra, jelzetlen fotó, szakadásokkal, 22,5×29,5 cm
12945.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Országház utca 22., pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm
12946.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Budapest, feljárat a bástyára, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, sérült, hiányos karton, 29×23 cm
12947.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 Budapest, Gellért Fürdő, fotó paszpartuban, 22,5×17 cm
12948.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Budapest, Vörösmarty tér, fotó paszpartuban, 12,5×17,5 cm
12949.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1929 Kaposvár, a háborúban elesett hősök tiszteletére emeltetett kápolna előtt, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyomok, 12×8,5 cm
12950.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF