Foto Zahl der Lose: 432
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2758543
12939
430
Photo
cca 1965 Trolibuszok Budapesten, a Kossuth téren, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 2 db mai nagyítás, 17,7x24 cm
2701517
12940
430
Photo
Az Erzsébet-híd budai hídfője, 1930. Zettl Lajos (?-?) felvétele. Vintage fotó, sérült. Jelzett, feliratozott és datált a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 23×17,5 cm
2664656
12941
430
Photo
cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Úri utca 26., pecséttel jelzett fotó, felülete kissé sérült, 24×18 cm 2692072
12942
430
Photo
cca 1936 Függetlenség hírlap irodájának fotója, Foto Kozelka, a hátoldalon feliratozva, 18x24 cm
2649324
12943
430
Photo
cca 1960 Budapest, élet az utcán, jelzetlen fotó, felületén törésnyomok, 24×29 cm 2664679
12944
430
Photo
cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Vár, pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm 2649332
12945
430
Photo
cca 1960 Budapest, kilátás az Erzsébet hídra, jelzetlen fotó, szakadásokkal, 22,5×29,5 cm 2664674
12946
430
Photo
cca 1930 Kozelka Tivadar (1885-1980): Budapest, Országház utca 22., pecséttel jelzett fotó, 18×24 cm 2707319
12947
430
Photo
cca 1900 Budapest, feljárat a bástyára, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, sérült, hiányos karton, 29×23 cm 2707301
12948
430
Photo
cca 1930 Budapest, Gellért Fürdő, fotó paszpartuban, 22,5×17 cm
2760317
12949
430
28000
Photo
cca 1910 Budapest, Vörösmarty tér, fotó paszpartuban, 12,5×17,5 cm 2708233
12950
430
Photo
1929 Kaposvár, a háborúban elesett hősök tiszteletére emeltetett kápolna előtt, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyomok, 12×8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF