Balogh József: Villamos csengettyük és házi telefonok. Bp., 1913., nyn... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Bucher/Bucher-Technik~1000020/Balogh-Jozsef-Villamos-csengettyuk-es-hazi-telefonok-Bp-1913-nyn-182-p-Stencilezessel-~II2763523
2763523
17224
430
Books: Technics
Rufpreis:
1 200 HUF 3,25 EUR , 3,75 USD
Beschreibung: Balogh József: Villamos csengettyük és házi telefonok. Bp., 1913., nyn., 182 p. Stencilezéssel sokszorosított. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült, borítóval.
: tg