Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Oroszország Márai Sándor szemével. (Márai Sándor és Dormándi László 1932-es összeállítása alapján). Szerk.: Körmendy Zsuzsanna. Bp., 2003, XX. Század Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg