V. Kubasta: Hófehérke. Prága, 1961, Artia. Térbeli mesekönyv. Félvászon-kötés, sérült és foltos borítóval, borítón tulajdonosi névbejegyzéssel, első térbeli rész sérült, kissé foltos lapokkal.