Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Kálti Márk: Képes Krónika. - - krónikája a magyarok tetteiről. Chronicum Pictum. Marci de Kalt Chronica de Gestis Hungarorum. Fordította és a jegyzeteket összeállította Geréb László. Bevezetéssel ellátta: Kardos Tibor. A művészettörténeti tanulmányt írta és a képeket kiválasztotta: Berkovits Ilona. Monumenta Hungarica III. Bp., 1959., Magyar Helikon. 254+2 p. Kiadói, aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Számozott (8./700) példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg