Tétel

Katalognummer:

16484.
Beendet 43. Gross-Auktion
Landkarten

Rufpreis:

50 000 HUF

14

Beschreibung:

1877 Az Erdélyi ev.[angélikus] ref.[ormátus] egyházkerület térképe. . Tekintettel az egyházi s legújabb politikai felosztásra. Hivatalos adatok nyomán tervezte s Magyar-Gyerő-Monostori br. Kemény Gábor úrnak, hivatala szerint legidősebb egyházkerületi főgondnoknak, m. k. belügymin. államtitkárnak, a magy. történelmi társulat alelnökének, Gy.-Fehérvár sz. k. város orsz. képviselőjének stb. stb. tisztelete jeléül ajánlja Szász Domokos ev. ref. lelkész s az ,,Erdélyi Prot. Közlöny" tulajdonosa s felelős szerkesztője. Kolozsvárit, 1877. Kiadja Stein János. 1:676 000. Litográfia. 700x550 mm Kartonra kasírozva, kis szakadással / Map of the Transylvanian Reformed Church district.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras