Herendi fácán, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, h: 22... https://www.darabanth.com/de/429-Fernauktion/429.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-facan-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-h-22cm~II2755900
2755900
11251
429
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,88 EUR , 87,50 USD
Beschreibung: Herendi fácán, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, h: 22cm
: nagy_andras