Gläser Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2648371
11561
429
Glass-objects
Parfümös üveg, szerelék nélkül, kopott, m: 11 cm
2749918
11562
429
Glass-objects
Spanyol üveg kínáló tál, virág formájú, jelzett, kisebb sérüléssel, d: 29,5 cm
2750448
11563
429
Glass-objects
Dekoratív üveg váza, m: 14 cm, d: 16 cm 2750452
11564
429
Glass-objects
Üveg leveses, bólés tál, d: 24 cm, m: 13 cm
2750477
11565
429
Glass-objects
Üveg légyfogó, kétrészes, formába öntött, m: 16,5 cm 2752165
11566
429
Glass-objects
Törley üveg jegesvödör + 5 db pezsgős pohár, m: 15 - 19 cm
2755091
11567
429
Glass-objects
Parádi emlékpohár, kézzel festett virágos díszítéssel, kis kopással, m: 9,5 cm 2756647
11568
429
Glass-objects
Gyógyszeres, patikai üveg, formába öntött, csiszolt dugóval, apró csorbákkal, m: 20 cm 2757025
11569
429
Glass-objects
Anyagában színezett sárga üvegváza, aranyozott, festett mintával (Kreher jelzéssel, lovaskocsi). Minimális kopással, m: 24 cm 2754986
11570
429
Glass-objects
2db parfümös üveg, m: 7-11cm
2756403
11571
429
Glass-objects
Régi csatos bambis üveg + jelzett tejes üveg + feliratos joghurtos üveg 2755600
11572
429
Glass-objects
Francia kristály kínáló, jelzett, hibátlan, 31x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF