Gläser Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2733054
11549
429
Glass-objects
Díszváza, matricás, festett üveg, Mozaffar ad-Din Shah Qajar (1853-1906) perzsa Sahh képmásával, kopott, m:14cm
2756398
11550
429
Glass-objects
Lassberger Boldizsár szikvíz gyára Csepel feiratos szódás, szikvizes üveg. 0,5l Mintás 2755605
11551
429
Glass-objects
Parád kék üveg váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2722559
11552
429
Glass-objects
Kiss Mátyás Szikvízgyára Alsóközpont-Algyői szikvízgyár fejjel, kis csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 27,5 cm 2757123
11553
429
Glass-objects
Kék üveg kiöntő, dugóval, csorbával, m: 20 cm
2757135
11554
429
Glass-objects
Üveg kiöntő dugóval, csorbákkal + üveg palack, kopásnyomokkal, m: 19 sé 21 cm
2756648
11555
429
Glass-objects
MOTK tejüveg joghurtos edényke, jelzett, kopott, m: 12 cm 2756638
11556
429
Glass-objects
Kőbánya polgári serfőzde 0,25l feliratos sörös üveg, kopásnyomokkal, apró csorbákkal, m: 26 cm 2686803
11557
429
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan, m: 31 cm
2726663
11558
429
Glass-objects
Üveg kiöntő, alpakka szerelékkel, szerelék, sérült, hiányos, tetején véset: "A Leányfalusi Tennis Club női egyes bajnoksága I. díj 1909" m: 16 cm 2637779
11559
429
3800
Glass-objects
Ajka kristály gyertyatartó eredeti dobozában, hibátlan 19 cm
2726585
11560
429
Glass-objects
Dúsan csiszolt, bordó, ólomkristály váza, hibátlan. m: 21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF