Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2668503
31527
429
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" Br emlékérem (125mm) T:2
2710939
31528
429
Numismatik
1981. "I. Díj 1981 Amatőrverseny" egyoldalas bronz fogathajtó díjérem (87mm) T:2
2154437
31529
429
Numismatik
1981. "Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I." Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2
2573548
31532
429
Numismatik
1986. "MIK (Mexikói Interkontakt?) Bp. - Mexico 86" füge alakú öntött Br plakett az 1986-os labdarúgó Világbajnokságra (68x115mm) T:2
2735731
31533
429
3800
Numismatik
2000. "IAAF (Nemzetközi Amatőr Atlétikai Szövetség) - Terepfutó Világbajnokság" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1 2000. "IAAF (International Amateur Athletic Federation) - World Cross Country Championships" two-sided bronze medal (70mm) C:XF
2570799
31534
429
Numismatik
2011. "A Game World Siker Olimpia nyertese 2011/1. GW Montecassino - Game World" üveg díj eredeti tokban (50x80x131mm) T:1 ujjlenyomatok
2749870
31535
429
Numismatik
2011. "Orosháza Város Sportjáért (gravírozva: Dr. Gyetvai György 2011) / A Képviselő Testület Díja" bronz érdemérem eredeti tokban (100mm) T:1- 2755251
31536
429
Numismatik
~1970. "Újpesti Dózsa" zománcozott fém sportjelvény (2xklf, egyik Dózsa, másik Újpest felirattal) T:1-,2
2755246
31537
429
Numismatik
~1970. "Ferencvárosi TC (FTC, Fradi)" zománcozott fém sportjelvény (2x) T:1-,2 2749850
31538
429
Numismatik
DN "Hungarian Republic / Hungarian University Sports Federation" részben zománcozott aranyozott emlékérem dísztokban (60mm) T:1 (eredetileg PP) 2756379
31539
429
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1984. "XXIII. Nyári Olimpiai Játékok Los Angeles 1984" az olimpiai sportágakat ábrázoló Cu emlékérem szett (24xklf) eredeti, kissé kopottas dísztokban (31mm) T:1 patina USA 1984. "XXIII Olympic Games Los Angeles 1984" Cu commemorative medallion set representing the Olympic sports (24xdiff) in original, slightly worn display case (31mm) C:UNC patina 2222258
31540
429
Numismatik
Ausztrália 1956. "Az ausztrál vívócsapat olimpiai jelvénye" aranyozott Br kitűző (25x16mm) T:2 Australia 1956. "Olympic Badge of the Australian Fencing Team" gilt Br pin (25x16mm) C:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF