Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 126

1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" Br emlékérem (125mm) T:2
31527.

Rufpreis:
3 000 HUF

1981. "I. Díj 1981 Amatőrverseny" egyoldalas bronz fogathajtó díjérem (87mm) T:2
31528.

Rufpreis:
1 000 HUF

1981. "Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I." Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2
31529.

Rufpreis:
1 000 HUF

1986. "MIK (Mexikói Interkontakt?) Bp. - Mexico 86" füge alakú öntött Br plakett az 1986-os labdarúgó Világbajnokságra (68x115mm) T:2
31532.

Rufpreis:
2 000 HUF

2000. "IAAF (Nemzetközi Amatőr Atlétikai Szövetség) - Terepfutó Világbajnokság" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1 2000. "IAAF (International Amateur Athletic Federation) - World Cross Country Championships" two-sided bronze medal (70mm) C:XF
31533.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2011. "A Game World Siker Olimpia nyertese 2011/1. GW Montecassino - Game World" üveg díj eredeti tokban (50x80x131mm) T:1 ujjlenyomatok
31534.

Rufpreis:
1 000 HUF

2011. "Orosháza Város Sportjáért (gravírozva: Dr. Gyetvai György 2011) / A Képviselő Testület Díja" bronz érdemérem eredeti tokban (100mm) T:1-
31535.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970. "Újpesti Dózsa" zománcozott fém sportjelvény (2xklf, egyik Dózsa, másik Újpest felirattal) T:1-,2
31536.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Ferencvárosi TC (FTC, Fradi)" zománcozott fém sportjelvény (2x) T:1-,2
31537.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Hungarian Republic / Hungarian University Sports Federation" részben zománcozott aranyozott emlékérem dísztokban (60mm) T:1 (eredetileg PP)
31538.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1984. "XXIII. Nyári Olimpiai Játékok Los Angeles 1984" az olimpiai sportágakat ábrázoló Cu emlékérem szett (24xklf) eredeti, kissé kopottas dísztokban (31mm) T:1 patina USA 1984. "XXIII Olympic Games Los Angeles 1984" Cu commemorative medallion set representing the Olympic sports (24xdiff) in original, slightly worn display case (31mm) C:UNC patina
31539.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ausztrália 1956. "Az ausztrál vívócsapat olimpiai jelvénye" aranyozott Br kitűző (25x16mm) T:2 Australia 1956. "Olympic Badge of the Australian Fencing Team" gilt Br pin (25x16mm) C:XF
31540.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF