Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2154329
31515
429
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2690015
31516
429
Numismatik
1953-1954. "Atlétikai verseny" 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott
2755266
31517
429
Numismatik
1954. "Budapest 1954" bronz jelvény a magyar-angol labdarúgómérkőzés alkalmából, amelyet 6-3-as magyar győzelem egyfajta visszavágójának szerveztek. A mérkőzés angol válogatott történetének legsúlyosabb vereségével ért véget, 7-1-re kaptak ki Budapesten (14x23mm) T:1- 2690392
31518
429
Numismatik
2749872
31519
429
Numismatik
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1
2756386
31520
429
Numismatik
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény + DN "Magyar Labdarúgó Szövetség" zománcozott fém kitűző (2db) T:1-2
2755272
31521
429
Numismatik
~1970. "Budapesti Honvéd SE" zománcozott fém jelvény + Csehszlovákia DN "Dukla Praha" zománcozott fém jelvény + "Spartak Stalingrad Praha" zománcozott fém jelvény + Lengyelország "Cracovia Kraków" zománcozott fém jelvény T:1-,2
2755627
31522
429
Numismatik
~1970. "SBTC (Salgótarjáni Bányász TC)" zománcozott fém jelvény + "Volán Sport Club" fém jelvény T:1-,2
2624175
31523
429
Numismatik
~1970-1980. "Testnevelési és Sport Érdemes Dolgozója" műgyantás jelvény (24x18mm) T:1
2754041
31524
429
Numismatik
1978. "Argentína - Labdarúgó Világbajnokság" jelzetlen Ag emlékérem (16,6g/0.925/32mm) T: PP patina Plombált ÁPV dísztokban 2445093
31525
429
500
Numismatik
1979. "Majális - VIII.ker. - IX.ker. - Május 1. Sportversenyei" Br lemezérem (56mm) emléklapon T:2
2711913
31526
429
Numismatik
~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, zománcfestett, jelzett Ag kitűző (2,95g/0.835/22x17mm) T:1- Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, enamel painted Ag sports club's pin (2,95g/0.835/22x17mm) C:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF