Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 126

31515.

Rufpreis:
1 200 HUF

1953-1954. "Atlétikai verseny" 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott
31516.

Rufpreis:
2 000 HUF

1954. "Budapest 1954" bronz jelvény a magyar-angol labdarúgómérkőzés alkalmából, amelyet 6-3-as magyar győzelem egyfajta visszavágójának szerveztek. A mérkőzés angol válogatott történetének legsúlyosabb vereségével ért véget, 7-1-re kaptak ki Budapesten (14x23mm) T:1-
31517.

Rufpreis:
3 000 HUF

31518.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1
31519.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény + DN "Magyar Labdarúgó Szövetség" zománcozott fém kitűző (2db) T:1-2
31520.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1970. "Budapesti Honvéd SE" zománcozott fém jelvény + Csehszlovákia DN "Dukla Praha" zománcozott fém jelvény + "Spartak Stalingrad Praha" zománcozott fém jelvény + Lengyelország "Cracovia Kraków" zománcozott fém jelvény T:1-,2
31521.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "SBTC (Salgótarjáni Bányász TC)" zománcozott fém jelvény + "Volán Sport Club" fém jelvény T:1-,2
31522.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970-1980. "Testnevelési és Sport Érdemes Dolgozója" műgyantás jelvény (24x18mm) T:1
31523.

Rufpreis:
1 000 HUF

1978. "Argentína - Labdarúgó Világbajnokság" jelzetlen Ag emlékérem (16,6g/0.925/32mm) T: PP patina Plombált ÁPV dísztokban
31524.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1979. "Majális - VIII.ker. - IX.ker. - Május 1. Sportversenyei" Br lemezérem (56mm) emléklapon T:2
31525.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, zománcfestett, jelzett Ag kitűző (2,95g/0.835/22x17mm) T:1- Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, enamel painted Ag sports club's pin (2,95g/0.835/22x17mm) C:AU
31526.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF