Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 23

14612.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 A Koldus opera partitúra kézzel írott kottafüzet, hozzá néhány egyéb kotta lap
14613.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik citera, Karl Hammerschmidt Watzkenreuth/Böhmen. Réz verettel díszített. 1900 körül. Kopott, kissé sérült, 54,5x30x5 cm. / Antique Zither, producer Karl Hammerschmidt Watzkenreuth/Bohemia (now Czech Republic), around 1900. With some minor damage, overall in good condition
14614.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1947-1949 Zenei Szemle 5 db száma, vegyes állapotban
14615.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bónis Ferenc: Élet-pálya Kodály Zoltán. Bp.,2011,Balassi Kiadó-Kodály Archívum, 726+2 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Bontatlan fóliában.
14616.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Newly Discovered Treasures: Unknown Manuscripts of Published Works by Liszt. Compiled and edited by Zsuzsanna Domokos, Kristóf Csengery. Bp., 2020, Liszt Ferenc Academy of Music - Liszt Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
14617.

Rufpreis:
4 000 HUF

1925 Liszt Ferenc zeneművészeti főiskola díszes oklevele Hubay Jenő és Moravcsik Géza autográf aláírásával. Hannover György (1907-1935) hegedűművész, a budapesti hangversenyzenekar hangversenymestere, a Waldbauer - Kerpely vonósnégyes tagja részre. Hozzá tartozik egy aláírt csoportkép fotó, többek közt Garay György (1909-1988) hegedűművész, tanár, Liszt Ferenc-díjas érdemes művész autográf aláírásával. Kétszer 10000 korona okmánybélyeggel. Oklevél hátoldala kissé foltos, fotó kartonja szélén kissé sérült. Oklevél: 35,5x33,5 cm
14618.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1910-1920 Zerkovitz Béla: "Így mulat egy Petheő Pinkász!" Op. Op. 118. Kotta, izgalmas borítóval illusztrált címlappal. Bp., én., Rózsavölgyi, szakadt, 6 p.
14619.

Rufpreis:
1 400 HUF

1975-1977-1993 A People magazin (1975-1977) 2 száma és Music Connection (1993) 1 száma, a címlapokon a Rolling Stone tagjaival (Keith Richard,Mick Jagger, Charlie Watts.) Bennük róla szóló cikkel. + The Rolling Stone Rechord Review. By the editors of Rolling Stone. New York, én., Pocket Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; + The Rolling Stone interviews. Compiled by the editors of Rolling Stone. New York, 1971., Kinney Service Co. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
14620.

Rufpreis:
1 200 HUF

7 db vegyes retró zenei kiadvány
14621.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1963-1974 Surányi János zeneszerző által dedikált, őt és egy kottáját ábrázoló régi fotólap + saját kezű, személyes levele, borítékkal
14622.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF